Ürünlerimizin ana maddesi olan toprak, tüm objelerde cotto, şamot ve seramik çalışmalar olarak ülkemizin usta sanatçıları tarafından tasarlanarak hayat bulmuşlardır. El yapımı olan ürünlerimizde aynı figürler, farklı olarak dekorlanabilmekte ve bu anlamda birbirlerinden farklılık gösterebilmektedir.

Dekoratif olarak kullanımınıza sunulan ve farklı atölyelerimizde yaratılan ürünlerimiz çeşitli hayvan figürleri, nazarlıklar, çanaklar, duvar veya masa üstü tabakları, şişe vazolar, kayıklar ve diğer figürlerden oluşmakta. Bu ürünlerimizi masa üstünde veya duvara asarak kullanabileceğiniz  gibi bir kısım ürünlerimizi her iki şekilde de kullanabilirsiniz. 

Günlük yaşamınızda kullanımınıza sunulan sofra grubu ürünlerimizi imal eden atölyemizde,  hammadde olarak gerekli tüm sağlık güvenliğine sahip malzemeler kullanılmaktadır. En önemli özelliği ise kurşunsuz sır ile sırlanmaları ve bulaşık makinesinde yıkanabilmeleridir.

Özellikle mumlu batik tekniği ile üç pişirimde üretilen iki ürün grubumuz diğer gruplara göre çok farklı dokular oluşturmaktadır.

Tüm ürün gruplarımızda kurumsal müşterilerimizin taleplerine yönelik sipariş üzerine üretim de yaptırabiliyoruz.

      Atilla

 


   Gül & Deniz

 


   Manisa


 


   Mehmet

  Mumlu Zeytindalı Beyaz

 


   Mumlu Bej Ekru

 


   Helezon

 


   Bantlı

 


   Zeytin Transparan

 


   Murano

 


   Mustafa

 


   Şerif

 


   Sıtkı

 


   Tayfun

 

  

                                                         
Venessa Collection
                                            Ankamall
Alışveriş Merkezi ZK-07 06330 Akköprü ANKARA
                                                       Tel: 0312 541 20 77 -  0312 541 20 75